PŘÍBĚH BAGRŮ

Aneb jak a proč BAGRLAND

BAGRLAND on EARTH

Tato platforma je založena za účelem studia bagřího života s cílem navrátit bagry do bagrlandu. Přesto, že soužití bagrů s lidmi trvá již více než 200 let, víme o jejich životě a potřebách pramálo. Většina lidí se totiž bagrů bojí nebo je uctívá. Zbylá většina je ponižuje, bije, nutí je vykonávat otrocké práce a jinak jim ubližuje. Jenom pár lidí bagry chrání a snaží se porozumět jejich potřebám. Jak jsme se už dozvěděli, bagrům dělá nejlépe hraní golfu, stavba kaluží a sázení květin.

Jak to bylo s bagry na zemi?

Nejchudší bagři jsou lidmi nuceni kácet stromy, ničit ornici, zabíjet zvířata, hledat miny a kadit do vody. Tito bagříci jsou otroky svých lidí, jsou velmi nešťastní a skoro stále brečí. Jejich lidé si myslí, že jsou pány tvorstva a můžou všechno. Často jsou hloupí či nezkušení, nebo prostě nemají rádi bagry, nebo se jich bojí.

Boží řemeslo

Líp se mají bagři, kteří mohou s lidmi stavět mosty a silnice, pomáhat lidem čistit zemi nebo stavět domy. I tyto bagry ale lidé občas nutí dělat věci, které by svobodný bagr z bagrlandu nikdy neudělal.

Nejlíp jsou na tom bagři, kteří s lidmi, kteří si říkají zahradníci, mohou sázet květiny a stromy nebo kopat jezírka. To už se hodně blíží stavění kaluží nebo hraní golfu, zdaleka se to ovšem nevyrovná životu v bagrlandu.

Why Outdoor Adventure

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

What You Get

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Další zajímavosti ze života bagrů

Stavba kaluží

Bagři v bagrlandu se živí výhradně superenerickými planetárními hranolkami. Nepředstavujte si je ale jako nějaké pozemské hranolky z pozemských brambor. Jedná se o megakinetické, vysoce hodnotné hranolky vyrobené výhradně z brambor pěstovaných na jižních svazích sopky AConit na planěte P213 v sektoru Q. Zdatný bagr dokáže na jednu porci enerických hranolek uletět až 3.500.000 světelných žabích skoků a to je hodně daleko.

Digging for flowers

Bagři na zemi jsou pro nedostatek jiné stravy nuceni žrát naftu a olej. Ne, že by jim to nějak zvlášť chutnalo, ale přežít se to dá. Nikdy nekrmte bagry pozemskými hranolkami z brambor, neudělalo by jim to dobře!